Když se sen stane skutečností

separator

Přečtěte si náš příběh.

Každý z nás má možná svůj sen… Tím mým bylo vytvořit místo, kde si budou moci lidé v klidu a pohodlí posedět, popovídat si a dát si něco dobrého, co je připraveno vždy s úsměvem.

 

Zároveň jsem si přála dělat něco, kdy mohu tvořit rukama a zároveň dělat radost druhým. Jednoho dne při procházce s mým bratrem po Masarykově náměstí okolo prostoru k pronájmu vznikl nápad otevřít si tu palačinkárnu, do palačinek jsme se při našich společných toulkách Prahou přímo zamilovali. Po roce, tedy na jaře 2015 se tato myšlenka stala realitou.

 

S realizací tohoto snu mi pomáhala celá rodina, přítel, kamarádi. První rok palačinkárnu vedla moje dcera Barča s jejím přítelem Honzou. Všem jim za to moc děkuji.

 

Na naši práci si dáváme záležet. U nás si můžete být jisti, že koláče pečeme opravdu my, palačinky jsou vždy čerstvé, naše pravá domácí limča je opravdu z ovoce a bez ochucovadel, zeleninová polévka je opravdu ze zeleniny a dostupná pro všechny – bez lepku a živočišných surovin. Přesto ale chutná i člověku, který tyto aspekty neřeší. A to je podle nás hlavní.

 

V naší filozofii považujeme za důležité férové jednání. Mezi námi samotnými, k Vám – našim zákazníkům, dodavatelům a v neposlední řadě také k přírodě.

 

Přejeme si, aby každou Vaši návštěvu doprovázela příjemná atmosféra domácího prostředí, na kterém jsme si dali moc záležet. Vše, co kolem sebe vidíte je ručně dělané v kruhu naší rodiny a známých. V každém kousku je kus někoho z nás.

 

Rádi bychom se šířením našeho pozitivního přístupu v komunikaci podíleli na zlepšování mezilidských vztahů a propojování generací. Vezměte na palačinku Vaši babičku, přítele, novou slečnu, tatínka, kámoše, vnuka, kamaráda, manželku, učitele, své milované děti, dědečka, kolegu z práce, maminku… Povídejte si u nás, tlachejte o maličkostech, prožívejte přítomnost a sdílejte spolu podceňovanou letmost okamžiku, který bude upřímným úsměvem ve Vašem životě.

Zakladatelé palačinkárny

Nás už znáte, znáte ale i naše výborné produkty?

Prohlédnout nabídku