O naší nabídce

separator

Palačinkárna, která nabízí víc než jen domácí palačinky. Pro sestavování nabídky se inspirujeme v receptech našich babiček i aktuálními trendy.

Kvalita je pro nás vším

Naše dodavatele si důkladně prověřujeme a odebíráme jen od těch ohleduplných k lidem i přírodě.

Rádi podporujeme lokální výrobce, proto máme většinu surovin a produktů z Čech a Moravy.

Respektujeme Váš jídelníček. Z naší nabídky si proto vybere vegan, vegetarián i bezlepkář.

Káva a horké nápoje

Čaje máme od kvalitních značek jako je Apotheke, Valdemar Grešík či Biolinie. Kávu odebíráme od poctivého dodavatele Mamacoffee, který se pyšní certifikáty jako Fair trade či Direct trade.

Studené nápoje a alkohol

Šťávy připravujeme ze sirupů od místní manufaktury Hradecké delikatesy. Mošt a cider máme od značky Magnetic Apple, jejichž jablka pochází od českých sadařů. V létě Vám k chuti jistě přijdou i české perlivé toniky a prémiové limonády Bohemsca nebo osvěžující nápoje z ručně dělaných sirupů Garden Lemonade.

Sladké a slané palačinky

Sladké a slané palačinky Pšeničnou mouku máme z nejbližšího mlýny - Voženílkova v Předměřicích. Pohankovou máme z výhradně pohankového mlýna Šmajstrla. Ingredience klasické sladké, mléčné, slané, bez lepku, laktózy nebo živočišných surovin. A pokud vám přeci jen nestačí, poskládejte si vlastní palačinkové kombinace. Záleží jen na vaší fantazii.

Jiné dobroty

Pravidelně pro Vás pečeme dorty, buchty, sladké i slané koláče. S láskou připravujeme i čerstvé saláty a polévku. Od místních výrobců na našem pultu najdete Makronky Malý princ nebo Miletínské modlitbičky.

Mrkněte na konkrétní nabídky našich palačinkáren